خرید روغن زیتون اصل طارم

برای خیل عظیمی از مردم یافتن خرید روغن زیتون اصل بسیار سخت است. ما در شرکت قزل دشت طارم سعی در فروش روغن زیتون اصل طارم به همه مشتریان حقیقی و حقوقی هستیم.

روغن زیتون اصل طارم را از کجا بخرم

هنگام خرید روغن زیتون باید دقت زیادی داشته باشیم که فروشنده روغتن زیتون تقلبی را به ما ارائه نکند. اللته لازم به ذکر است که خیلی از فروشندگان محترم نیز خودشان فرق روغن زیتون اصل منطقه طارم را از روغن زیتون های تقلبی نمیتواند تشخیص دهند.

تمام سعی و تلاش ما در شرکت قزل دشت طارم که در منطقه طارم سفلی قزوین و روستای خندان یا سیاهپوش دایر شده است ارائه روغن های زیتون طبیعی و اصل م باشد.

در پایان مقاله سعی داریم نکات مهمی را در رابطه با نحوه تشخیص روغن های زیتون اصل از نمونه های تقلبی موجود در بازار را به شما ارائه دهیم.

خرید روغن زیتون اصل

معمولا تشخیص خالص بودن روغن زیتون کار چندان ساده‌ای نیست. زیرا در بسیاری از موارد روغن افزودنی را به‌گونه‌ای به روغن زیتون اضافه می‌کنند که هیچ تغییری در شاخص‌های آن مثل عدد یدی، عدد صابونی و ضریب شکست نور در روغن ایجاد نمی‌شود.

در بسیاری از کشورها، تجارت روغن روغن زیتون معادل تجارت نفت است. نکته جالب در خصوص زیتون و تهیه روغن از آن این است که زیتون بعد از چیده شدن از درخت نباید در انبار نگهداری شود.

نحوه تولید روغن زیتون طارم

روغن دانه‌های زیتون باید با فاصله بسیار کوتاهی بعد از چیده شدن، استخراج شود. از طرفی چیدن میوه‌های زیتون بسیار سخت است.

میوه‌های برداشت شده، بلافاصله به کارخانه روغن‌کشی فرستاده می‌شوند و در آنجا توسط دستگاه‌هایی چرخ می‌شوند. روغن موجود در خمیر به دست آمده از چرخ کردن میوه‌ها، توسط دستگاه پرس از تفاله‌ها جدا می‌شود. در این مرحله روغن همراه با آب است.

در مرحله بعدی روغن موجود در مایع از آن جدا می‌شود. در مرحله آخر روغن به‌دست‌آمده فیلتر می‌شود و به این ترتیب آماده مصرف می‌شود. قبل از عرضه به بازار روغن در اندازه‌های مختلف بسته‌بندی می‌شود. برای ورود محصول به بازار نیاز به مجوزهای بهداشتی است.

توصیه ما به شما: بطری های کوچک روغن ارگانیک را بخرید. آنرا امتحان کنید، روغن زیتون فوق العاده با کیفیت باید برای همه نوع پخت و پز استفاده شود، نه تنها برای استفاده در نان و سس سالاد. چنین روغن هایی ارزان نیستند، زیرا به کشت دقیق نیاز دارند که در این صورت روغن زیتون طعم و مزه خود را را حفظ می کند. اما مزیت های آن ارزش بیشتری دارند.

تمام سعی و کوشش ما در شرکت ارائه و فروش عمده روغن زیتون اصل و طبیعی به صورت عمده و یا جز فروشی به همه اقشار محترم جامعه دارد . کافی است با کارشناسان شرکت قزل دشت طارم تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام فرمایید.

چگونه یک روغن زیتون اصل بخریم

برای انتخاب روغن مرغوب، بهتر است اول آن را ببویید. روغن زیتون خوب باید بوی زیتون یا سبزی یا سیب بدهد که مربوط به نوع زیتون یا زمان برداشت آن است. اگر بوی فلزی احساس کردید، بدانید که روغن، نامرغوب یا فاسد است.

مرحله بعدی، چشیدن روغن است. برای این کار طوری روغن را روی زبان بریزید که سقف دهان را نپوشاند. مزه روغن نامرغوب روی زبان به کندی پخش می شود. برخی روغن‌های خوب در عقب دهان مزه تندی ایجاد می کند که نشانه برداشت زیتون نارس است و با افزایش رسیدگی، مقدار تندی آن کاهش می یابد.

متاسفانه برخی از متقلبان روغن زیتون را با روغن های نباتی دیگر مثل روغن سویا یا کلزا ترکیب می کنند

رنگ روغن زیتون طارم

فراموش نکنید رنگ روغن زیتون معیار مناسبی برای تعیین کیفیت روغن نیست زیرا به راحتی می توان در آن تقلب کرد. به علاوه هر نوع زیتون، رنگ مخصوص خود را دارد و یا حتی اگر مقدار برگ های آن همراه دانه زیاد باشد، رنگ روغن حاصل را تغییر می دهد.

فصل برداشت زیتون برای روغن طارم ( سیاهپوش)

طبق اب و هوایی که جهت رویش زیتون های قابل برداشت باید وجود داشته باشید فصل برداشت زیتون در منطقه طارم جهت روغن کشی از نیمه دوم آبان ماه آبان شروع میشه و نسبت به حجم وجود دانه های روغن زیتون ممکن است برداشت این محصول استراتژیک تا اوایل فصل زمستان هم طول بکشد.

پس باید توجه کرد که ، روغنی که در ابتدای فصل گرفته میشود سبزتر و روغنی که در اواخر فصل به دست می آید زرد تر و یا به اصطلاح روشن تر خواهد بود.

طعم و مزه روغن زیتون اصل

روغن زیتون اصل معمولا تلخ و تند است.

طعم روغن زیتون اصل تا حدودی تلخ نیز می باشد که به میزان نارس بودن زیتون ها بستگی دارد، اگر روغن زیتون بسیار تلخ باشد از زیتون های نارس به دست آمده است. هرچه زیتون ها موقع برداشت بیشتر رسیده باشند تلخی روغن زیتون نیز کمتر خواهد بود.

راه اندازی وب سایت اختصاصی شرکت و همچنین تولید محتوای یونیک و اختصاصی بابت این وبسایت جز فعالیت های گروه طراحی سایت webtoo.ir می باشد. بابت دریافت مشاوره ای درباره تولید محتوای سئو شده با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله را به اشتراک بگذارید

عضویت در خبرنامه

خبرنامه شرکت قزل شدت طارم

برای دریافت جدیدترین مقالات شرکت قزل دشت طارک ایمیل خود را وارد نماید.

راهنمای مطالعه

مطالب مشابه

دانستی های زیتون
modir

تاریخچه پیدایش زیتون

اطلاعات کاملی از تاریخچه پیدایش زیتون روی کره زمین وجود ندارد.ولی در کتاب های آسمانی مانند انجیل و قرآن از این دانه خوشمزه روغنی یاد

بیشتر بخوانید >>